timeconfig - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Hardware clock set to GMT
tr: GMT'ye ayarlı donanım saati

en: Startup through ARC console
tr: ARC konsolundan başlangıç

en: cannot scan /usr/share/zoneinfo for timezones
tr: /usr/share/zoneinfo dosyasında zaman dilimleri taranamıyor

en: Ok
tr: Tamam

en: Back
tr: Geri

en: Cancel
tr: İptal

en: Format machine time is stored in:
tr: Makina zamanının yazım sekli:

en: Configure Timezones
tr: Yerel Zaman Ayarı

en: %s: mismatched quotes on line %d in /etc/sysconfig/clock
tr: %s: /etc/sysconfig/clock dosyasının %d. satırında tırnak eşleme hatası

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/clock: %s
tr: %s: /etc/sysconfig/clock dosyası açılamadı!: %s

en: %s: line %d unexpected in /etc/sysconfig/clock:
tr: %s: /etc/sysconfig/clock dosyasında %d. satır beklenmiyordu

en: %s: cannot read /etc/sysconfig/clock: %s
tr: %s: /etc/sysconfig/clock dosyası okunamadı!: %s

en: %s: bad argument %s: %s
tr: %s: hatalı argüman %s: %s

en: %s: only one argument (the timezone) may be used
tr: %s: sadece bir argüman (zaman dilimi) kullanılabilir

en: %s: can only be run as root
tr: %s: bu komutu sadece uzman (root) konumda çalıştırabilirsiniz

en: %s: critical error reading /etc/sysconfig/clock
tr: %s: /etc/sysconfig/clock dosyası okunurken önemli hata

en: %s: critical error reading /etc/localtime: %s
tr: %s: /etc/localtime dosyası okunurken önemli hata: %s

en: %s: /etc/localtime points to unknown timezone %s
tr: %s: /etc/localtime dosyası bilinmeyen bir zamanı gösteriyor:%s

en: %s: current value will be ignored
tr: %s: şu anki değerden vazgeçilecek

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects |  <F12> next screen
tr:   <Tab>/<Alt-Tab> ileri/geri   |   <Boşluk> işaretle   |   <F12> sonraki ekran

en: %s: failed to make /etc/localtime: %s
tr: %s: /etc/localtime dosyasını yaratılamadı: %s

en: %s: failed to make /etc/sysconfig/clock: %s
tr: %s: /etc/sysconfig dosyası yaratılamadı: %s

en: %s: failed to write to /etc/sysconfig/clock: %s
tr: %s: /etc/sysconfig/clock dosyasına yazılamadı: %s

en: Asia/Istanbul
tr: Asia/İstanbul

en: Europe/Istanbul
tr: Europe/İstanbul

en: Turkey
tr: Türkiye
